آخرین قیمت متانول فله پتروشیمی

آخرین قیمت متانول فله پتروشیمی

آخرین قیمت متانول فله پتروشیمی در سایت بورس کالا وجود دارد و به راحتی می توانید به آن قیمت دست یابید. قیمت متانول براساس آخرین اطلاعات حدود 2200 تومان به ازای یک کیلوگرم است که البته متغیر است و به صورت روزانه آپدیت می شود.

متانول فله پتروشیمی:

همانطور که می دانید متانول فله پتروشیمی به این معناست که این ماده توسط پتروشیمی ها تولید و به صورت تانکری و فله عرضه می شود. البته باید بدانید که متانول فله را پتروشیمی ها و متانول بسته بندی را شرکت های بازرگانی عرضه می کنند.

متانول نوعی حلال بی رنگ و با بوی بسیار تند و زننده است که محصول تولیدی پتروشیمی هاست. این ماده با فرمول شیمیایی CH3OH شناخته می شود و بسیار فرار است و بسیار سمی است که باعث سردرد، سرگیجه، حالت تهوع و حتی مرگ می شود. نکات ایمنی حین کار با این ماده بایستی به صورت پیوسته به کارگرانی که در این حوزه کار می کنند آموزش داده شود. MSDS یا همان برگه اطلاعات ایمنی مواد برای متانول باید توسط کارگران مرتب خوانده شود.

پتروشیمی در واقع مجتمع های تولیدی بسیار بزرگ هستند که در آنها واحد های تولیدی بزرگی وجود دارد که هر کدام محصول خاصی تولید می کند.

متانول شیراز

برای مثال پتروشیمی شیراز محصولات استیک اسید، متانول و اوره را تولید می کند. متانول تولیدی در ایران از خوراک گاز متانول استفاده می کند که باید هزینه را به حداقل برسانیم. برای کاهش هزینه ها باید فاصله آب و گاز تا مجتمع به حداقل برسد. از این جهت در منطقه عسلویه پتروشیمی های زیادی تولید شده و به بهره برداری رسیده اند. و این امر سبب شده تا هزینه های حمل و نقل به حداقل برسد و صادرات در تناژ بالا برای این محصول انجام می شود.

قیمت متانول زاگرس درب کارخانه

متانول سومین محصول استراتژیک در دنیاست که در ایران حدود 10 میلیون تن تولید می شود و بزرگترین مجتمع تولیدی در حال حاضر زاگرس است ولی با به بهره برداری فاز دوم پتروشیمی کاوه، این پتروشیمی به بزرگترین واحد تولیدی متانول کشور تبدیل می شود.

قیمت متانول فله:

قیمت متانول فله پتروشیمی  همان قیمتی است که در سایت بورس کالا اعلام می شود. در این سایت متانول در تناژ های بالا خرید و فروش می شود و می توان به سود بالایی رسید. خریدار متانول می توانند این محصول را از سایت بورس کالا و یا شرکت های بازرگانی خریداری نماید. تنها این نکته را نباید فراموش کنید که بورس کالا محصولات را به صورت تانکری و فله انجام می شود.

قیمت فروش متانول

بازار چند ماهی است که درگیر نوسانات قیمتی شدیدی شده است پس خریدار باید کمی در گرفتن قیمت صبر داشته باشد.

شرکت بازرگانی شیمی رازی قادر است متانول را در انواع بسته بندی و با بهترین قیمت ارائه دهد. این شرکت تضمین خلوص و کیفیت را می دهد و امکان مرجوع بار در صورت عدم تامین کیفیت وجود دارد. بنابراین می توانید با خیال راحت پس از تایید سفارش، محصول مورد نظر خود را به کارشناس مربوطه اعلام کنید تا در کمترین زمان محصول برای شما ارسال شود.
[/av_textblock]

[/av_one_full]