خرید عمده متانول شیراز در جشنواره تخفیفات

خرید عمده متانول شیراز به دلیل اینکه این پتروشیمی یکی از پتروشیمی های تولیدکننده این ماده است می تواند بسیار مناسب باشد. بعضی ایام سال جشنواره تخفیفات برای فروش متانول برگزار می شود که با استعلام هفتگی و ماهانه می توانید این تاریخ ها را متوجه شوید.

متانول شیراز

منظور از متانول شیراز در واقع متانول پتروشیمی شیراز است که در شهر مرودشت قرار دارد. این پتروشیمی تولید کننده کود اوره، متانول و چند ماده شیمیایی دیگر است. کود اوره تولیدی این پتروشیمی از همه مواد دیگر بولد تر و بیشتر است.

قیمت خرید متانول شیراز

قیمت خرید متانول شیراز

متانول تولیدی این پتروشیمی روزانه در حدود ۲۰۰ تن است که می‌توان گفت کوچکترین واحد متانول سازی کشور است. و بیشتر متانول تولیدی این پتروشیمی صرف مصارف داخلی می‌شود. متانول شیراز قدیمی ترین واحد تولید متانول در کشور است که تاریخ ساخت این پتروشیمی به قبل از انقلاب باز می گردد ولی واحد متانول سازی پس از انقلاب احداث و راه اندازی شده است.

قیمت متانول تولید ایران

قیمت متانول تولید ایران

متانول حلالی بی رنگ و شفاف است که سومین ماده استراتژیک در دنیا است و برای صنایع زیادی کاربرد دارد. بنابراین مهم است تا اطلاعاتی در مورد این ماده به دست آوریم تا بتوانید بهتر به امر خرید و فروش این ماده بپردازیم. این ماده دمای جوش ۶۵ درجه سانتیگراد دارد و این به آن معناست که در دمای محیط به سرعت تبخیر می‌شود و بخارات حاصل از این ماده در فضا می تواند بسیار خطرناک باشد. چرا که متانول به شدت سمی است و بخارات حاصل از این ماده در محیط در صورت عدم بی توجهی و عدم استفاده از وسایل استحفاظی (PPE) شخصی ممکن است منجر به مرگ شخص بیانجامد.

خرید عمده متانول شیراز

جهت خرید عمده متانول شیراز می توانید از طریق سایت های اینترنتی اقدام کنید. در ابتدا باید مشخص کنید که متانول شیراز را به چه صورتی نیاز دارید. در واقع متانول در دو حالت به فروش می رسد: حواله ای و بشکه ای. متانول حواله ای به این صورت است که شما درخواست متانول را به صورت حواله ارائه می دهید و متانول تانکری را در پتروشیمی تحویل می گیرید.

متانول پتروشیمی شیراز به قیمت روز

در نتیجه قیمت تمام شده متانول برای شما بسیار پایین خواهد بود. اما اگر نیاز متانول به میزان کمتری دارید قطعاً سفارش تانکری آن برای شما مناسب نخواهد بود. در این حالت بهتر است متانول را به صورت بشکه‌ای درخواست دهید. و همانطور که می دانید هر بشکه متانول ۱۷۵ کیلوگرم وزن دارد. و در نتیجه به دلیل خرید خرده قیمت بالاتر خواهد شد.

قیمت بشکه متانول پتروشیمی شیراز

قیمت بشکه متانول پتروشیمی شیراز

خرید عمده متانول شیراز به شما این امکان را می دهد تا این ماده را با قیمتی مناسب تهیه کنید و در بلند مدت سود زیادی از این معامله خواهید برد.

جشنواره تخفیفات متانول

همانطور که مستحضرید جشنواره تخفیفات برای کالاهای مختلف در طول سال اتفاق می‌افتد. این مهم برای متانول هم به عنوان یک ماده شیمیایی پرکاربرد وجود دارد. و علاقه مندان به خرید این ماده با پیگیری اطلاعات این سایت می توانند به تاریخ دقیق جشنواره تخفیفات متانول دست پیدا کنند. البته تماس با کارشناسان شیمی رازی هم می تواند به شما کمک شایانی کند.
[/av_textblock]

[/av_one_full]