خرید متانول ارزان قیمت از کارخانه تولیدی در تمام نقاط ایران

خرید متانول کارخانه تولیدی در تمام نقاط ایران به صورت ارزان قیمت و با کیفیت بالا به متقاضیان این ماده داده می شود که بنا به درخواست خریدارن به صورت فله ای تانکر 25 تن و یا بسته بندی بشکه های 220 لیتری است.

متانول ارزان قیمت:

متانول ارزان قیمت طرفداران زیادی دارد و خیلی ها مایلند این محصول را بدون واسطه و با قیمتی مناسب از کارخانه تولیدی تهیه کنند تا بتوانند کمترین سود را به دلال بدهند و به سود خوبی دست پیدا کنند. قیمت متانول به عوامل زیادی وابسته است که قیمت نفت، نرخ دلار و عوامل دیگر وابسته است.

این محصول اگر به صورت تانکری تهیه شود مطمئنا قیمت مناسب تری از متانول بشکه دارد. در واقع می توان گفت قیمت متانول بشکه شده یک و نیم برابر نرخ تانکری آن است. این سبب می شود تا خریداران به دنبال تهیه متانول به صورت تانکری باشند که البته این تنها برای خریداران بزرگ و کسانی که مخازن بزرگ برای نگهداری این ماده دارند، مقدور است. متانول ارزان قیمت می تواند کمک شایانی به خریداران این محصول کمک کند تا بتوانند تولیدات خود را به حداکثر خود برسانند و رشد اقتصادی کشور را در پی دارد. از متانول برای تولید رنگ، حلال ، استیک اسید، فرمالدهید و … استفاده می کنند که سود خوبی را در پی دارد.

درباره متانول:

متانول یا الکل چوب نوعی حلال صنعتی ماده ای بی رنگ، و به صورت مایع و با بوی تند و زننده است که در صنایع زیادی کاربرد دارد. این ماده بسیار سبک است و چگالی آن در حدود 0.792 گرم بر سانتی متر مکعب است که باعث می شود وزن یک بشکه 220 لیتری از آن 175 کیلوگرم وزن دارد. این ماده خطرناک است و حتی بخارات ناشی از آن می تواند بسیار مسموم کننده باشد. و علائم ناشی از آن می تواند از سردرد، سرگیجه، حالت تهوع باشد تا کما و مرگ. بنابراین حین کار با این ماده سمی باید کمال احتیاط را کنید تا دچار آسیب جدی نشوید. در مقالات دیگر درباره متانول توضیحات بسیار داده شده است که در اینجا از اطناب مطلب خودداری می کنیم و به اصل موضوع می پردازیم.

خرید متانول کارخانه:

خرید متانول کارخانه به دلیل معامله مستقیم قیمت بسیار پایین تری دارد و خیلی ها تمایل خرید از کارخانه را دارند تا به سود خوبی برسند.

خرید متانول کارخانه

خرید متانول کارخانه

خرید متانول کارخانه تنها از طریق بورس کالا مقدور است که برای تمامی اشخاص مقدور نیست و تنها شرکت های بازرگانی قادرند از سایت بورس کالا محصولات مختلف را خریداری کنند. قیمت خرید متانول کارخانه در طول سال به هیچ وجه ثابت نیست و به صورت روزانه براساس معاملاتی که انجام می شود به روز می شود. قیمت متانول جهانی بالاتر از نرخ متانول در ایران است که براساس سایت چینی www.sunsirs.com تعیین می شود چرا که چین بزرگترین تولید کننده متانول دنیاست. کشور ایران نیز 5 درصد از متانول تولیدی دنیا را تولید می کند که با راه اندازی واحدهای جدید و فاز های جدید مجتمع های قدیمی این درصد قطعا بالاتر خواهد رفت.
[/av_textblock]

[/av_one_full]