بازدید: 15

خرید و فروش گوگرد زرد مرغوب در این سایت انجام می شود. گوگرد یا سولفور یک عنصر شیمیایی در گروه ۱۶ و دوره ی سوم از جدول تناوبی قرار گرفته است. نماد شیمیایی گوگرد، S و عدد جرمی آن ۱۶ گرم بر مول است.

گوگرد نافلزی بی بو، بی مزه و به صورت بلورهای زرد رنگ در کانی های سولفید و سولفات است. کشف عنصر سولفور به قبل از تاریخ باز می گردد.

کاربرد های گوگرد یا سولفور:

گوگرد در صنایع مختلف کاربرد های بسیار زیادی دارد. در گذشته، برای سنجش میزان فعالیت های صنعتی یک کشور مصرف گوگرد یا سولفور به عنوان یک ملاک در نظر گرفته می شد.

گوگرد کاربردهای بسیار زیادی در صنعت دارد که به طور خلاصه از کاربردهای گوگرد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱-تولید سولفوریک اسید

۲-تولید مواد منفجره

۳-تولید نرم کننده های رنگ

۴-تولید لاستیک

۵-تولید کبریت

۶-تولید کود های فسفاته و ازته

۷-تولید گوگرد دی اکسید و گوگرد تری اکسید

۸-تولید کربن دی سولفید

۹-تولید دی فسفر پنتا اکسید

۱۰-تولید سیمان گوگردی

خرید و فروش گوگرد زرد:

با توجه به موارد کاربردهای گوگرد که در بالا ذکر شد می توان گفت گوگرد یکی از پرکاربرد ترین مواد شیمیایی در صنایع مختلف است.

خرید و فروش گوگرد زرد مرغوب با توجه به درجه خلوص بالای آن می تواند راهی عالی برایمان ایجاد کند و باید از این دسته محصولات، استفاده ای بهینه کنیم و به رشدی فوق العاده در جهت های مختلف برسیم.

گوگرد زرد مرغوب با ارائه مستقیم و به صورت عمده و جزیی صرفه ی اقتصادی آن را بالا می برد و می توانیم به سود بسیار مناسب دست پیدا کنیم.

با سفارش گوگرد زرد در کمترین زمان ممکن محموله به باربری تحویل داده می شود و به دست شما در هرجای کشور خواهد رسید که می توانید با کار بر روی آن به سود مناسبی برسید.