خرید کود اوره شیراز از نمایندگی های فروش

خرید کود اوره شیراز

خرید کود اوره شیراز از نمایندگی های فروش که این محصول را با قیمتی مناسب عرضه می کنند به راحتی میسر است و می توان از آن به سود خوبی دست پیدا کرد. در واقع کود اوره برای محصولات کشاورزی بسیار مفید است و باروری آنها را بسیار بالا می برد و کشاورزان خواهان این کود هستند تا به سود بالاتری دست یابند.

کود اوره شیراز:

کود اوره یکی از محصولات مهم پتروشیمی شیراز است که توسط این پتروشیمی تولید می شود. کود اوره شیراز در کیسه های آبی رنگ 50 کیلویی بسته بندی می شود که به دو صورت دانه ریز و دانه درشت موجود است. کشاورزان عموما به دنبال کود اوره دانه درشت هستند و کود اوره دانه ریز معمولا برای موارد صنعتی استفاده می شود. پتروشیمی شیراز علاوه بر کود اوره متانول هم تولید می کند که در بین پتروشیمی ها کمترین ظرفیت را دارد و قدیمی ترین پتروشیمی در این زمینه است.

خرید اینترنتی متانول متانول صنعتی شیراز

کود اوره دو کاربرد عمده دارد: اولین و مهمترین کاربرد آن در کشاورزی است و دومین کاربرد در صنعت است که برای اولی دانه درشت و برای دومی دانه ریز استفاده می شود.

خرید فروش کود اوره

این محصول یکی از محصولات استراتژیک است و می توان با کار روی آن به اهداف خوبی رسید. پتروشیمی شیراز یکی از قدیمی ترین پتروشیمی های کشور است که چند محصول مهم تولید می کند.

کود اوره این مجتمع طرفداران زیادی دارد که این امر سبب شده هم در داخل و هم در خارج مشتریان زیادی داشته باشد. کود اوره به کشور های عراق، ترکیه، افغانستان، و کشور های دیگر صادر می شود که ارز آوری خوبی برای کشور به همراه داشته است.

نمایندگی های فروش کود اوره:

نمایندگی های فروش کود اوره در سراسر کشور حضور دارند و می توان از آنها به سود بسیار خوبی رسید. کود اوره در کشور به صورت دولتی توزیع می شود شبکه توزیع آن بسیار منسجم است. در این شبکه کود اوره ابتدا به جهاد های کشاورزی استان های کشور تخصیص داده می شود. سپس این مراکز کود را بین توزیع کنندگانی که مجوز پخش کود به کشاورزان را دارند می دهند. و در نهایت توزیع کنندگان کود اوره آن را با قیمت دولتی بین کشاورزان پخش می کنند.

خرید و فروش کود اوره شیراز

تنها اشکالی که وجود دارد این است که میزان کودی که توزیع می شود به شدت کم است. برای مثال برای هر هکتار تنها 2 الی 3 کود به هر کشاورز اختصاص داده می شود. که این میزان بسیار کم است و کشاورزان معمولا نیاز به کود اوره بیشتری پیدا می کنند. بنابراین معمولا کشاورزان به فروشندگان کود اوره که به صورت آزاد کار می کنند مراجعه می کنند.

خرید کود اوره شیراز:

برای خرید کود اوره شیراز می توانید به نمایندگی های مجاز در شهر خود مراجعه کنید. البته باید صاحب زمین کشاورزی باشید تا آنها براساس متراژ زمین به شما کود بدهند. در صورتی که نیاز به کود بیشتری دارید می توانید با کارشناسان شیمی رازی تماس بگیرید و با کمترین قیمت کود مورد نیاز خود را تامین کنید. خرید کود اوره شیراز به دلیل کیفیت بالایی که دارد توصیه می شود.
[/av_textblock]

[/av_one_full]