روند قیمت انواع متانول در بورس فروش ویژه آن

قیمت انواع متانول

قیمت انواع متانول را می توان در بورس کالا پیگیری کرد که به صورت روزانه قیمتش آپدیت می شود و بر اساس معاملات آن روز قیمت آن مشخص است.

انواع متانول

منظور از انواع متانول در واقع متانول پتروشیمی های مختلف است که شامل پتروشیمی زاگرس، فن آوران، خارک، کاوه، شیراز و مرجان می شود. هر کدام از این پتروشیمی ها متانول را با درصد خلوص 98% تولید می کنند. اما مشتریان معتقدند برخی پتروشیمی ها متانول را با درصد خلوص بالا تری تولید می کنند و مشتری پر و پا قرص متانول یک پتروشیمی خاص هستند.

متانول کاوه

متانول کاوه

متانول در واقع نوعی ماده شیمیایی در فاز مایع و با درجه خلوص 98 درصد است که چگالی آن در حدود 800 کیلوگرم بر متر مکعب است و این به آن معناست که هر بشکه 220 لیتری از متانول در حدود 180 کیلوگرم وزن دارد.

خرید و فروش متانول پتروشیمی

خرید و فروش متانول پتروشیمی

این مرکز ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز است و می‌تواند انواع متانول را در کمترین زمان و با بهترین قیمت به شما ارائه دهد.

روند قیمت انواع متانول

جهت آگاهی از روند قیمت انواع متانول بهتر است اول از همه مشخص کنید که قیمت داخلی مد نظر شماست و یا قیمت صادراتی.

جهت استعلام قیمت داخلی بهترین منبع سایت بورس کالا است که با استفاده از این سایت می توانید از معاملاتی که در آن روز اتفاق افتاده آگاهی پیدا کنید و قیمت دقیق متانول هرکدام از پتروشیمی ها را ببینید.

قیمت متانول در بازار جهانی

قیمت متانول در بازار جهانی

اما برای دیدن روند قیمت متانول صادراتی بهتر است به سایت چینی www.sunsirs.com سری بزنید و در آن سایت نمودار های قیمتی متانول در ماه های اخیر و تا سال‌های گذشته را به طور دقیق به شما نشان می دهد. این نمودارها قیمت را بر اساس یوان چین تعیین می‌کند که همان طور که می دانید تبدیل دلار به یوان در واقع با نسبت 7.07 انجام می شود. برای مثال در حال حاضر قیمت متانول به ازای هر تن 1730 یوان است که معادل با 244 دلار می شود. البته قبمت این ماده در ایران به شدت پایین تر است و حتی با زیر 200 دلار می توان فوب بندر عباس تحویل گرفت.

بورس کالا

بورس کالا در واقع بازاری است که در آن انواع محصولاتی که در ایران تولید می شود خرید و فروش می شود. دسته بندی محصولات در بورس کالا شامل صنعتی، کشاورزی، پتروشیمی و فراورده های نفتی، فراورده های غیر نفتی، معدنی و اموال غیر منقول می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد بورس کالا و یا مشاوره و خرید از بورس کالا می توانید با کارشناسان شیمی رازی در تماس باشید.
[/av_textblock]

[/av_one_full]