سایت قیمت انواع متانول انلاین در بازار جهانی

قیمت متانول در بازار جهانی

قیمت متانول در بازار جهانی توسط سایت های به خصوصی و به صورت آنلاین تعیین می شود که برخی سایت ها براساس دلار و برخی براساس یوان چین هستند و خریدار می تواند با بررسی این سایت ها به یک برآیند برسد.

متانول انلاین:

متانول محصولی از پتروشیمی و با کیفیتی بالا است که در سایت های فروش محصولات شیمیایی به صورت انلاین عرضه می شود. این محصول به صورت مایعی بی رنگ، شفاف، بویی زننده و اشتعال پذیر است که در دمای اتاق به سرعت تبخیر می شود و بخارات ناشی از آن همانند خود متانول سمی بوده و این باعث آسیب شدید به شخص می شود.

متانول انلاین را می توان در سایت های معتبر جستجو کرد. در این سایت ها که  در نتایج گوگل اول هستند، می توان به متانول با قیمتی مناسب دست یافت. متانول سبک ترین الکل در این خانواده با فرمول شیمیایی CH3OH است که دارای یک گروه الکلی OH و یک گروه الکیل به نام متیل است.

برعکس تصور عموم که فکر می کنند الکل ها همه خصوصیت ضدعفونی دارند، متانول به هیچ وجه خصوصیات ضدعفونی کنندگی ندارد و تنها برای موارد خاصی کاربرد دارد. از این ماده برای تولید دیگر مواد شیمیایی نظیر استیک اسید استفاده می کنند. یکی از کاربرد های قابل توجهی که متانول دارد، به عنوان سوخت موتور های درون سوز است که در صورتی که بتوان موتور ها را سازگار با این سوخت کرد تحولی عظیم بوجود خواهد آورد. از متانول با عنوان سوخت پاک نیز یاد می شود که در کشور های پیشرفته از آن استفاده می کنند. متانول به دو صورت در بازار به فروش می رسد: یکی فله و در تانکر های 25 تنی و دیگری بسته بندی و در بشکه های 220 لیتری.

نرخ متانول در بازار آزاد

در صورتی که خواستار متانول به صورت بسته بندی هستید بایستی با کارشناسان ما در شیمی رازی در تماس باشید تا در کمترین زمان شما را راهنمایی کنند. به طور کلی می توان گفت متانول تانکری قیمت کمتری دارد ولی خرید متانول تانکری مستلزم این است که مخازن بزرگی در اختیار داشته باشید تا آنها را ذخیره کنید.

آخرین قیمت متانول فله پتروشیمی

سایت انلاین:

با پیشرفت تکنولوژی و رشد سایت های اینترنتی تمایل مردم به خرید از بستر اینترنت افزایش پیدا کرد به نحوی که امروزه بخش اعظمی از نیاز های مرد توسط اینترنت رفع و رجوع می شود. سایت انلاین در واقع فضایی از اینترنت است که در آن خرید و فروش محصولات با قیمتی مناسب انجام می شود و می توان به آن اعتماد کرد. این سایت ها در صورتی که در سرچ گوگل جز نتایج اول باشند می توان به آنها اعتماد کرد چرا که بسیار دقیق عمل کرده اند و زحمت زیادی برای بالا آوردن سایت کشیده اند.

سایت انلاین معمولا پشتیبان هایی برای پاسخگویی به مشتریان دارند که در هر لحظه آماده پاسخگویی هستند. در بازار فروش محصولات شیمیایی نیز سایت های انلاین وجود دارند که بسیار فعال هستند و می توانند کمک زیادی به شما عزیزان کنند. سایت بازار فروش محصولات شیمیایی قوی ترین مرجع برای خرید فروش محصولات شیمیایی است که قادر است محصولات شیمیایی را در تناژ بالا و به صورت فله و یا بسته بندی برای شما عزیزان فراهم کند.

قیمت متانول در بازار جهانی:

قیمت متانول در بازار جهانی براساس یک سری فاکتور مشخص تعیین می شود که مهم ترین فاکتور آن قیمت نفت خام و به تبع آن گاز طبیعی است. قیمت متانول در بازار جهانی در چند ماهه اخیر تغییرات فراوانی داشته است که در نمودار زیر می توان به صورت دقیق آن را بررسی کرد.

قیمت متانول در بازار جهانی

قیمت متانول در بازار جهانی

در نمودار بالا که قیمت متانول به ازای هز تن براساس یوان چین بیان شده است نشان می دهد که قیمت متانول از ماه ژانویه 2020 تا آوریل 2020 از 320 دلار به ازای هر تن به 250 دلار به ازای هر تن نزول پیدا کرده است. جالب توجه آنکه کمترین قیمت متانول به تاریخ اواخر ماه مارس باز می گردد که قیمت متانول به 228 دلار رسیده است. علت این موضوع این است که قیمت نفت خام در ماه های اخیر کاهش زیادی داشته است.

در صورتی که نیاز ب این ماده دارید با کارشناسان ما در این واحد در تماس باشید تا در کمترین زمان به شما همراهان عزیز پاسخگو باشند..
[/av_textblock]

[/av_one_full]