فروش رزین اپوکسی در تهران

فروش رزین اپوکسی در تهران

فروش رزین اپوکسی در تهران از طریق این سایت ممکن است. رزین اپوکسی امروزه برای ساخت وسایل تزیینی گسترش زیادی پیدا کرده است. این امر سبب شده تا بسیاری در این حوزه وارد شوند و اقدام به خرید فروش این محصول با ارزش کنند. قیمت رزین اپوکسی بسیار بالا بوده است و برای خرید باید این موضوع را در نظر بگیرید. در این مقاله قصد داریم در ارتباط با این ماده اطلاعاتی به شما همراهان گرامی بدهیم.

انواع رزین اپوکسی

با توجه به کاربرد های گسترده رزین اپوکسی، این ماده در صنایع زیادی کاربرد دارد که برای مثال می توان به استفاده از این محصول در صنایع کامپوزیت، هوافضا، ساخت وسایل تزیینی، نگاره های هنری و حتی کفپوش های سه بعدی نام برد. در این جا قصد داریم تا سه نوع از رزین اپوکسی های بسیار پرکاربرد را به شما همراهان گرامی معرفی کنیم:

1- نوع اول این رزین که با نام تجاری PC103 شناخته می شود نوعی رزین اپوکسی شفاف است که برای ساخت وسایل تزیینی مثل بدلیجات، وسایل تزیینی استفاده می شود. این گرید از رزین لزجت پایینی دارد (که به معنای این است که بسیار رقیق است)، که سبب می شود بسیار سریع هواگیری شود و برای این نوع کار ها بسیار مناسب است. این نوع رزین سریع تر از رزین نوع دوم خشک می شود که هاردنر 50 درصد است و برای کارهای با ضخامت بیشینه 1 سانتی متر است.

2- نوع دوم این رزین با نام تجاری PC114 شناخته می شود که مختص ساخت وسایل با ضخامت بالا است که می توان از این نوع رزین برای ساخت میز های ترکیبی با چوب و یا موارد مشابه استفاده کرد. فرآیند پختن این نوع رزین سرعت پایین تری دارد و در حین این عملیات گرمای زیادی آزاد نمی کند. با توجه به توضیحات بالا موارد استفاده از این نوع رزین در جاهایی است که بایستی رزین با ضخامت زیادی را در یک مرحله اجرا کنید. از این نوع رزین می توان کارهایی با ضخامت 2 تا 4 سانتی متر اجرا کرد. که 2 سانتی متر برای فصول گرم و 4 سانتی متر برای فصول سرد سال است. این گرید از رزین همانند نوع اول لزجت پایینی دارد و هواگیری از آن بسیار آسان است. نکته قابل توجه آنکه در صورتی که از این نوع رزین بخواهید قطعات کوچکتری تولید کنید، زمان خشک شدن آن طولانی تر خواهد بود. هاردنر رزین نوع دوم 30 درصد است.

3- نوع سوم این رزین با نام تجاری PC106 شناخته می شود که مختص کارهای آبسره، نقاشی روی بوم، و برخی زیور آلات برای تولید فوم گنبدی روی سطوح است. این نوع رزین بر خلاف نوع اول و دوم غلظت و لزجت بالاتری دارد و به همین دلیل به راحتی می توان روی بوم آن را کنترل کرد. این نوع رزین همانند نوع اول هاردنر 50 درصد دارد.

برخی مشتریان این محصول از این که این نوع رزین ها به رنگ سفید مایل به شیری در می آیند گله می کنند و تصور می کنند رزین کیفیت پایینی دارد در حالی که مشکل از جایی دیگر است. اگر دقت کنید متوجه می شوید که این مشکل تنها در فصل زمستان است و در تابستان به هیچ وجه این مشکل وجود ندارد. سفسد شدگی رزین به دلیل سرد بودن هوا است که به صورت کریستالی در می آید. در این حالت به هیچ وجه از رزین استفاده نکنید چون قطعه نهایی شفافیت کافی را نخواهد داشت و مات می شود. برای اینکه این مشکل را رفع کنید باید رزین را مقداری گرم کنید تا به حالت اولیه خود بازگردد. در حدود 50 درجه سانتی گراد به صورت غیر مستقیم برای این کار نیاز است.

فروش رزین اپوکسی در تهران

فروش رزین اپوکسی در تهران توسط این سایت انجام می شود که حداقل قیمت به شما دوست عزیز اعلام می شود و ارسال به سراسر کشور مقدور است. توجه کنید که رزین های موجود به همراه هاردنر به فروش می رسد. برای مثال اگر رزین دارای هاردنر 50 درصد باشد و شما 9 کیلوگرم نیاز داشته باشید، 6 کیلوگرم رزین و 3 کیلوگرم هاردنر برای شما ارسال می شود. قیمت اعلام شده به شما پایین ترین قیمت ممکن بوده و هدف شییمی رازی تعامل با مشتریان عزیز است.