قیمت روز الکل متانول درب کارخانه شیراز

قیمت روز الکل متانول

قیمت روز الکل متانول درب کارخانه شیراز را می توانید با تماس با کارشناسان شیمی رازی بدست آورید.

با توجه به ظرفیت 250 تنی این کارخانه در روز، می تواند نیاز کشور را تامین و بخشی را برای صادرات به مرز بفرستد.

متانول کارخانه شیراز:

کارخانه شیراز چندین واحد مختلف دارد که محصولات متنوعی را تولید می کند.

این محصولات شامل کود اوره، متانول می شود که کود اوره آن به کیسه آبی مشهور است.

قیمت صادرات الکل متانول شیراز

یکی از این محصولات متانول است که در تناژ بالا تولید و عرضه می شود.

متانول در شیراز برای اولین بار در کشور تولید شد و برندی معروف است و خیلی ها خواستار آن هستند.

متانول شیراز بیشتر برای مصارف داخلی به فروش می رسد و بخشی از آن برای صادرات روانه مرز می شود.

در ادامه مقاله بیشتر در مورد قیمت روز الکل متانول صحبت می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این ماده می توانید به مقاله جامع متانول مراجعه کنید.

قیمت روز الکل متانول شیراز:

فروش متانول شیراز همانند دیگر مواد شیمیایی در بورس کالا انجام می شود و قیمت روز الکل متانول را این نهاد تعیین می کند.

اگر قصد خرید از بورس کالا را دارید باید بدانید که برای سفارش باید یک حداقل مقدار را بخرید و دوم اینکه پتروشیمی این متانول را بصورت فله در اختیار شما قرار می دهد.

شرکت شیمی رازی شرکت معتبری است که قادر است متانول را به صورت فله و یا بسته بندی در اختیار خریداران قرار دهد.

بنابراین هر خریدار حقوقی و یا حقیقی می تواند از این شرکت ها متانول را درخواست دهد.

و از آنها تضمین خلوص و کیفیت بگیرد تا امکان عودت در صورت برآورده نشدن نیاز ها داشته باشد.

قیمت روز الکل متانول شیراز به پارامتر های زیادی وابسته است و این باعث می شود قیمت آن متغیر باشد.

توزیع متانول:

توزیع متانول به چندین روش ممکن است: بشکه ای، تانکری، کشتی های حمل

که بسته به نیاز مشتری است که کدام روش انتخاب شود ولی کشتی برای صادرات استفاده می شود.

از بشکه های 220 لیتری با وزن 175 کیلوگرمی نیز استفاده می شود که فلزی و یا پلی اتیلن هستند.

خرید و فروش متانول در ایران

تانکر های حمل هم 25 تنی هستند که باید حتما پوشش داخلی داشته باشند تا خلوص متانول پایین نیاید.

قیمت روز الکل متانول بسته به اینکه نوع بشکه و یا فله انتخاب شود متفاوت خواهد بود.

خواننده محترم این مقاله می داند که برای بسته بندی باید متحمل هزینه شود و هزینه های بشکه و بسته بندی به قیمت پایه این محصول افزوده می شود.