قیمت فروش متانول داخلی کشور

قیمت فروش متانول

قیمت فروش متانول داخلی کشور را می توان به راحتی از طریق سایت بورس کالا بدست آورد. ولی باید دقت کنید که قیمت فروش در بازار کمی بیشتر از قیمت اعلامی در سایت بورس کالا است که علت آن به سود کارگزاری و مالیات بر ارزش افزوده بر می گردد.

متانول ایران:

در حال حاضر متانول ایران به صورت انحصاری توسط پتروشیمی ها تولید می شود و می توانند نیاز داخل را تامین و بخش زیادی از تولیداتشان را صادر کنند.

قیمت خرید متانول شیراز

متانول سومین محصول استراتژیک در دنیاست و همین عامل سبب شده است تا کاربرد های زیادی در صنایع داشته باشد و مشتریان زیادی تماس بگیرند و خواستار این ماده پر ارزش باشند.

از متانول برای تولید اسید استیک، فرمالدهید، دی متیل اتر، چسب، انواع حلال های شیمیایی و رنگ استفاده می شود. البته این ها تنها بخشی از کاربرد های این ماده با ارزش است. نکته جالب توجه آنکه می توان از متانول به عنوان سوخت استفاده کرد.

خواص و کاربرد های الکل متانول

از این ماده در کشور های خارجی و به خصوص چین، برای تولید الفین استفاده می شود.

قدر مسلم این است که باید بتوانیم زیر ساخت هایی ایجاد کنیم تا این ماده را نیز در کشور تولید کنیم.

متانول ایران استاندارد های جهانی را پاس کرده است و قابلیت این را دارد به تمامی کشور های جهان صادر شود. البته بهتر آن است متانول را به مواد بسیار با ارزش تری تبدیل کنید تا به سود بیشتر دست یابید. برای مثال می توان گفت که قیمت استیک اسید حدود 3 برابر قیمت متانول است و این خود گواه آن است که محصولات تولیدی از متانول با ارزش هستند و بهتر آن است که این تبدیل ها صورت گیرد.

قیمت متانول داخلی:

قیمت فروش متانول داخلی برای خریداران و مصرف کنندگان حیاتی است و باید به گونه ای باشد که بتوانند به راحتی خرید خود را انجام دهند.

قیمت متانول به ازای هر کیلوگرم و در سایت بورس کالا اعلام می شود که این روز ها در حدود 2200 تومان است.

خرید عمده انواع متانول تهران

این قیمت نرخ پایه و خرید به صورت تانکری است که باید پارامتر های دیگر نیز به آن اضافه شود و قیمت نهایی مقداری بالاتر است.

فروش الکل متانول صنعتی

با وجود فضای گسترده اینترنت به راحتی در هنگام خرید می توان از چند سایت استعلام قیمت گرفت و بهترین را انتخاب کرد.

البته به یاد داشته باشید باید اطلاعات کامل شامل نوع بسته بندی، تناژ را به طور دقیق اعلام کنید تا قیمت دقیقی دریافت کنید.

فروش متانول:

قیمت فروش متانول داخلی در ایران در شرایط فعلی توسط شرکت های بازرگانی انجام می شود و این شرکت ها می توانند انواع بسته بندی را ارائه دهند.

پس خریدار باید برای خرید با این شرکت ها صحبت کند و شرایط خود را اعلام کند و بر اساس آن به شما قیمت دهد. این شرکت ها متانول را به دو صورت فله که تانکر های 25 تنی مخصوص حمل متانول است و به صورت بسته بندی در بشکه 220 لیتر به فروش می رسانند. خریداران بر اساس نیاز خود تعیین می کنند به چه صورتی محصول را خریداری کنند.
[/av_textblock]

[/av_one_full]