محل فروش متانول شفاف با غلظت مناسب در بازار داخلی

محل فروش متانول شفاف در بازار داخلی بسته به شهری که در آن زندگی می کنید متفاوت است. می‌توان گفت مرکز خرید و فروش متانول در کشور در انبارهای شورآباد واقع در تهران است که قیمت ها بسیار مناسب است و از این نظر می‌توان به سود خوبی دست یافت.

آیا متانول شفاف است؟

سوالی که بسیاری از دوستان می پرسند این است که آیا متانول شفاف است و یا به رنگ نارنجی است؟ در واقع متانول تولیدی پتروشیمی رنگی کاملاً شفاف دارد.

قیمت آنلاین متانول صادراتی

قیمت آنلاین متانول صادراتی

که پس از تولید و بنا به درخواست خریداران می توان مواد رنگی به آن افزود تا به رنگ نارنجی درآید تا از از الکل طبی قابل تمیز باشد. پس  متانول تولیدی پتروشیمی کاملاً شفاف است ولی باز هم برخی همچنان معتقد هستند که متانول نارنجی رنگ است و به هیچ وجه شفاف نیست در صورتی که این درست نیست. حتی آنالیزهایی که پتروشیمی برای متانول می دهد، می توان رنگ شفاف را مشاهده کرد. درصد خلوص متانول تولیدی پتروشیمی ها 99.85 درصد است که با درصد خلوص متانول آزمایشگاهی که 99.99 است اختلاف چندانی ندارد اما اختلاف قیمتی که بین متانول صنعتی و آزمایشگاهی است گاهاً تا مبلغ 150 هزار تومان نیز می‌رسد.

مقاله جامع متانول

فروش اسید سولفوریک تهران

این نشان از هزینه بالای خالص سازی مواد شیمیایی دارد که در مورد تمام مواد و به خصوص متانول صادق است.

محل فروش متانول

سوالی که برخی از مشتریان از ما هستند این است که محل فروش متانول در کشور کجاست؟ و اینکه نحوه پرداخت به چه شکلی است؟ محل تحویل متانول کجاست؟ و سوالاتی از این این دست.

خرید متانول تهران

خرید متانول تهران

به طور کلی پروسه خرید، بارگیری، و ارسال متانول پروسه‌ای مشخص است. کارشناس فروش به طور کامل این اطلاعات را در اختیار شما می گذارد. برای مثال این طور می‌توان توضیح داد که پس از آنکه خریدار عبارت مورد نظر خود را در موتور جستجوگر گوگل وارد کرد، بهترین سایت‌هایی که پیشروی وی نشان داده می‌شود که می‌تواند با آنها تماس بگیرد و استعلام‌ قیمت کند. پس از آنکه پایین ترین قیمت انتخاب شد سفارش را به کارشناس فروش می دهند. پس از آن بایستی خریدار  حدودو 2 ساعت بعد یک ماشین به انبار شورآباد ارسال کند. در این بین فروشنده کارهای حسابداری و انبارداری را انجام می دهد و یک ردیف برای خریدار می گیرد. بر اساس آن ردیف خریدار میتواند متانول را از انبار تحویل بگیرد.

انبارهای شورآباد مختص مواد شیمیایی است که در این انبار ها انواع و اقسام مواد شیمیایی از متانول گرفته تا اسید نیتریک، اسید استیک، کربنات سدیم، کربنات کلسیم، سود و مواد بسیار زیاد دیگری نیز وجود دارد که از حوصله این بحث خارج است است.

بازار داخلی متانول

جهت بررسی بازار داخلی متانول کافی است تا به میزان متانول تولیدی در کشور و میزان صادرات آن توجه کرد میزان تولید متانول در کشور 10 میلیون تن در سال است که در این مقدار حدود 8 میلیون تن صادر می‌شود و تنها 2 میلیون تن برای مصارف داخلی استفاده می شود.

خریدار متانول صادراتی

خریدار متانول صادراتی

قیمت عمده خرید متانول در بازار جهانی

برای اینکه درک درستی از 2 میلیون تن به دست آورید باید همین را بگوییم که 2 میلیون تومان معادل با 11.5 میلیون بشکه 220 لیتری و یا 80 هزار تانکر 25 تنی است که عدد بسیار بالایی است.
[/av_textblock]

[/av_one_full]