مرکز خرید متانول اسید استیک در بسته بندی متنوع

مرکز خرید متانول

مرکز خرید متانول در واقع در شهر تهران و انبارهای شورآباد قرار دارد. در این انبار ها محصولات شیمیایی به صورت تانکری آورده می شود و در بسته بندی های متنوع عرضه می شود. برای مثال متانول را در بشکه های 220 لیتری بسته بندی می کنند. در حالی که اسید استیک را در گالن های 20 لیتری و دیگر محصولات شیمیایی را در بسته بندی های مشخص بسته بندی می کنند. بنابراین برای خرید هر ماده باید از بسته بندی آن اطلاع داشته باشید و از کارشناس فروش دقیقا بخواهید تا قیمت دقیق را بدهد.

متانول

متانول یکی از محصولات شیمیایی است است که در سال های اخیر به عنوان یکی از پرمصرف ترین مواد شیمیایی در دنیا شناخته شده است و آن به عنوان سومین ماده استراتژیک در دنیا شناخته اند.

قیمت متانول زاگرس درب کارخانه

قیمت متانول زاگرس درب کارخانه

این امر سبب شد تا بسیاری از فعالین اقتصادی در این زمینه ورود کنند و اقدام به خرید و فروش و یا صادرات این ماده با ارزش به کشورهای دیگر کنند. این موضوع سبب شده متانول به عنوان ماده پر ارزش  شناخته شود و در بین این فروشندگان مواد شیمیایی جایگاه ویژه‌ای پیدا کند. این محصول در پتروشیمی ها تولید می شود که فرآیند تولید آن در مقاله به صورت جداگانه با عنوان تولید متانول آمده شده است. اگر به شیوه تولید این محصول علاقه دارید، این مقاله را مطالعه کنید.

مرکز خرید متانول

6 پتروشیمی در کشور این محصول را تولید می کنند که شامل پتروشیمی های زاگرس، شیراز، مرجان، خارک، فن آوران و کاوه می‌باشد.

قیمت فروش متانول پتروشیمی زاگرس

قیمت فروش متانول پتروشیمی زاگرس

بزرگ‌ترین مجتمع تولید متانول در کشور زاگرس است که سالانه بیش از 3 میلیون تن متانول تولید می کند. بخشی از متانول تولیدی این واحد برای مصارف داخلی و بخشی برای صادرات استفاده می شود. که بخشی از آن به مرزهای دریایی به بخشی از مرز خشکی به کشورهای دیگر صادر می‌شود. موقعیت پتروشیمی ها در جنوب کشور است که بیشترین میزان گاز طبیعی دارند که ماده اولیه تولید متانول، گاز طبیعی است. پارس جنوبی بزرگترین واحد تولید متانول در کشور است.

بسته بندی متانول

بسته بندی متنوع متانول برخلاف تصور عموم برای متانول و دیگر مواد شیمیایی بسته‌بندی متنوعی وجود ندارد. و برای متانول تنها بشکه های 220 لیتری برای متانول است که در این بشکه ها متانول بسته بندی و به فروش می رسد.

خرید و فروش متانول در ایران

خرید و فروش متانول در ایران

در برخی سایت ها عنوان شده که می‌توان آن را در گالن های 20 لیتری عرضه کرد. در واقع این امر نمی تواند درست باشد چرا که ممکن است از کیفیت مطالب زنند و درصد خلوص آن را کاهش دهند. برای اینکه سرتان کلاه نرود بایستی از دستگاهی به نام الکل سنج استفاده کنید تا بتوانید درجه خلوص متانول را به دست آورید. فراموش نکنید که درصد خلوص متانول بایستی 99.85 درصد باشد.
[/av_textblock]

[/av_one_full]