مرکز خرید متانول شفاف زاگرس در سراسر کشور

مرکز خرید متانول

مرکز خرید متانول زاگرس با کیفیت عالی و رنگ شفاف در شهر تهران قرار دارد که از این مرکز می‌توان به سراسر کشور این محصول و دیگر محصولات شیمیایی را ارسال کرد.

متانول شفاف

منظور از متانول شفاف در واقع همان متانول تولیدی مجتمع‌های پتروشیمی است که به صورت کاملاً شفاف تولید می شود . اما سوال اصلی این است که چرا برخی متانول را با رنگ نارنجی می شناسند؟ دلیل این موضوع مشخص است متانولی که در بازار با عنوان الکل به فروش می‌رسد معمولاً به رنگ نارنجی است که علت آن این است که نوعی مواد رنگی به متانول زده می شود تا به نارنجی تغییر رنگ دهد. تا از الکل اتانول تمیز داده شود و به عنوان الکل اتانول و خوراکی از آن استفاده نکنند.

علائم مسمومیت با متانول

چرا که همانطور که می دانید الکل متانول بر خلاف دیگر الکل ها به هیچ وجه خاصیت ضد عفونی کنندگی ندارد و حتی سمی بوده و بخارات این ماده در صورتی که در دوز بالایی باشند می تواند منجر به مسمومیت، کوری و حتی مرگ شخص می شود. بنابراین این رنگ نارنجی به این علت است. متانول که با فرمول شیمیایی CH3OH مشخص می شود، سبک ترین الکل است.

فروش الکل متانول صنعتی قم

چگالی متانول 792 کیلوگرم بر متر مکعب است. در واقع معنی چگالی این است که هر یک لیتر از این ماده 792 گرم وزن دارد که اگر بخواهیم آن را در اشل بزرگ تر مشخص کنیم، می‌توان گفت که هر بشکه 220 لیتری از متانول 175 کیلوگرم وزن دارد. نکته‌ای که باید به آن توجه کنید این است که متانول را به صورت وزنی خرید و فروش می‌کنند در حالی که معمولا مایعات را به صورت حجمی به فروش می رسانند. بنابراین در موقع تماس با کارشناسان حتماً جای اینکه بگویید متانول لیتری چند، بگویید متانول کیلویی چند؟

خرید متانول صادراتی از پتروشیمی

این که اطلاعات بیشتری در مورد این ماده داشته باشید می تواند در موقع خرید کمک زیادی به شما کند تا این محصول را با قیمتی مناسب بتوانید تهیه کنید. متانول سومین ماده استراتژیک در دنیا است که علاوه بر مصارفی که برای تولید دیگر مواد شیمیایی مثل استیک اسید و فرمالدهید دارد به عنوان سوخت نیز استفاده می شود. در حال حاضر در برخی از کشورها از متانول به عنوان سوخت موتور های درون سوز استفاده می‌شود و در خودروها از متانول به عنوان سوخت استفاده می شود. در واقع می‌توان گفت متانول یک جایگزین خوبی برای بنزین است. البته انرژی سوختن متانول پایین است و برای استفاده از آن در خودروها باید کمی طراحی خودروها را تغییر بدهید تا بتوان از متانول به عنوان سوخت پاک استفاده کرد.

مرکز خرید متانول

مرکز خرید متانول در کشور در شهر تهران و انبارهای شور آباد است. در این مرکز متانول و دیگر محصولات شیمیایی از پتروشیمی ها و کارخانه های تولید کننده توسط تانکرهای مخصوص حمل مواد شیمیایی به این مکان اسال می‌شوند و در این انبار ها توسط کارگران مجرب بسته بندی و به نقاط مختلف کشور ارسال می‌شود.

خرید الکل متانول از انبار تهران

هزینه های بسته بندی متانول به دلیل اینکه میزان فراریت آن زیاد است، بسیار بالا می باشد. و این موضوع سبب شده تا قیمت بسته بندی متانول به نسبت فله بسیار بالاتر باشد. بنابراین در صورتی که مخازن ذخیره بزرگ دارید و یا اینکه مصرف متانول بالایی دارید می توانید سفارش متانول تانکری دهید. چرا که هم هزینه‌ های حمل و نقل پایین ‌تر می‌آید و هم هزینه به ازای هر کیلو متانول. جهت خرید متانول می توانید با مرکز خرید متانول تماس بگیرید که این مرکز در کمترین زمان ممکن پایین ترین قیمت را به شما اعلام می کند و در این صورت است که می توانید خرید خوبی را تجربه کنید. برای پیدا کردن مرکز خرید متانول تنها لازم است در موتور جستجوی گوگل عبارت ” مرکز خرید متانول ” را سرچ کنید.

فروش کود اوره در مشهد

در این صورت 10 سایت برتر در این زمینه پیش روی شما ظاهر می شود که این مرکز بین 10 سایت برتر است که می توانید خرید مطمئنی را از این مرکز تجربه کنید. کارشناسان شیمی رازی در هر لحظه آمادگی پاسخگویی به شما عزیزان را خواهند داشت و در این زمینه می‌توانند کمک شایانی به شما کنند.

صادرات متانول ایران

متانول پتروشیمی زاگرس

در کشور عزیزمان ایران، 6 پتروشیمی بزرگ محصول متانول را تولید می کنند. این پتروشیمی ها شامل زاگرس، فناوران، کاوه، شیراز، خارک و مرجان است. در بین این پتروشیمی ‌ها زاگرس بزرگترین تولید کننده متانول در کشور محسوب می شود که به صورت روزانه در حدود 9 هزار تن از این محصول تولید می کند.

قیمت متانول پتروشیمی زاگرس

این پتروشیمی تقریبا تمام متانول تولیدی خود را صادر می‌کند که ارز آوری خوبی برای کشور به همراه داشته است. البته این متانول در دو فاز مشغول به کار است و در گذشته تنها 4 هزار تن تولید می‌کرده است و فاز دوم ظرفیت تولید این پتروشیمی را تقریباً دو برابر کرده است. پتروشیمی کاوه نیز یکی از بزرگترین تولید کننده های متانول در خاورمیانه است که هنوز به طور کامل به بهره‌برداری نرسیده است. بعد از اینکه این پتروشیمی به طور کامل به بهره برداری برسد، می‌توان گفت که بزرگترین متانول تولیدی کشور پتروشیمی کاوه است. پتروشیمی زاگرس در عسلویه است که دسترسی راحتی به آب های آزاد دارد و این موضوع سبب شده تا صادرات  راحت تر و با هزینه کمتری انجام شود چرا که هزینه حمل به مرز حذف می‌شود و می‌تواند سود دهی بالاتری نیز برای این پتروشیمی به همراه داشته باشد. یکی از راه های استعلام قیمت متانول پتروشیمی زاگرس این است که به سایت بورس کالا سری بزنیم تا از این سایت استعلام قیمت کنیم. در این سایت معمولا به صورت روزانه قیمت ها آپدیت می شوند و این موضوع می تواند کمک زیادی به خریداران محترم کند.

بسته بندی متانول

همان طور که می دانید پتروشیمی‌ها متانول را تنها در تانکرهای 25 تن ارائه می دهند و آن را به صورت بشکه 220 لیتری به فروش نمی رساند.

قیمت فروش متانول

این شرکت های بازرگانی هستند که متانول را به صورت تانکری از پتروشیمی خریداری و آن را به صورت بسته بندی های 220 لیتری در می ‌آورند و در بازار به فروش می ‌رسانند. گاها برخی مشتریان به دنبال خرید متانول در بسته بندی های کوچک تر مثل 20 لیتری و یا حتی 1 لیتری هستند. باید گفت که متانول به صورت بسته بندی و آن هم در بسته بندی های کوچک تنها توسط شرکت هایی که لوازم و تجهیزات ازمایشگاهی دارند، به فروش می‌رسد. و این شرکت تنها متانول را به صورت صنعتی و بشکه 220 لیتری به فروش می رساند.
[/av_textblock]

[/av_one_full]