مناسب ترین قیمت متانول صنعتی کاربردی در بازار

قیمت متانول صنعتی کاربردی

قیمت متانول صنعتی کاربردی در بازار مناسب است و در ماه های اخیر به کمترین قیمت خود رسیده است. در حال حاضر متانول شیراز را می توان با قیمت ۱۹۰۰ تومان به ازای هر کیلو خریداری کرد. البته این قیمت در سایت بورس کالا پایین تر از این مقدار است که بخشی از آن به کارگزاری و هزینه‌های باربری تعلق می گیرد.

متانول کاربردی

منظور از متانول کاربردی در واقع متانول تولیدی پتروشیمی ها است که در کارخانه ها و کارگاه های تولیدی شهرهای مختلف در جنوب و در شمال کشور به کار می‌رود. به دلیل اینکه متانول سومین ماده استراتژیک در دنیا است کاربردهای زیادی دارد و برای تولید بسیاری از مواد شیمیایی استفاده می شود.

حتی از متانول با عنوان سوخت سبز نیز یاد می شود و در برخی از کشورها از این ماده برای سوخت خودروهای درون سوز استفاده می شود چرا که آلودگی آن از بنزین بسیار کمتر است. علاوه بر این متانول به دلیل اینکه یک ماده تجدیدپذیر است نسبت به بنزین بهتر است. البته برای اینکه بتوان از متانول در خودروهای درون سوز استفاده کرد بایستی ساختار موتور را اندکی تغییر داد تا بتوان از این ماده کاربردی استفاده کرد. از متانول کاربردی برای تولید استیک اسید، فرمالدهید، ضد یخ و دیگر مواد شیمیایی استفاده می شود که تمامی این موارد در مقاله‌ای به صورت جداگانه با عنوان “متانول” آمده است. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر می توانید این مقاله را مطالعه کنید.

فروش اسید سولفوریک اصفهان

در واقع متانول ماده تولیدی پتروشیمی ها است که در تناژ بالا در کشور عزیزمان ایران تولید می شود که بخش اعظم آن برای صادرات روانه مرزها می شود. بزرگترین تولیدکننده متانول در کشور پتروشیمی زاگرس است که سالانه در حدود چهار میلیون تن آن تولید می‌کند که تمام محصول تولیدی این واحد از طریق مرزهای آبی صادر می شود.

قیمت متانول صنعتی

قیمت صنعتی به چندین عامل وابسته است و نمی‌توان قیمت ثابتی برای آن در نظر گرفت در برخی سایت‌ها قیمتی برای متانول ذکر کرده‌اند که نمی‌توان به آن قیمت اعتماد کرد چرا که قیمت این محصول به صورت روزانه تغییر می کند و در ماه های اخیر به دلیل افت قیمت نفت خام نرخ متانول به شدت کاهش پیدا کرده است.

خرید متانول صادراتی از پتروشیمی

از این جهت می‌توان با تماس با کارشناسان سایت به صورت روزانه استعلام قیمت کرد تا قیمت دقیقی از این باره به دست آورید. البته برای استعلام قیمت باید اطلاعات دقیق به کارشناس ارائه دهید تا بتواند به شما کمک کند. در صورتی که تنها بگویید قیمت متانول چند؟ ممکن است قیمت درب پتروشیمی و فله ای را به شما بدهد. باید دقیقاً فکر کنید چه نوع بسته بندی نیاز دارید؟ تحویل کجا باشد؟ و موارد جزئی مثل این باید ذکر شوند. قیمت متانول صنعتی پتروشیمی های مختلف با یکدیگر تفاوت دارد. برای مثال پتروشیمی شیراز به نسبت دیگر پتروشیمی‌ها قیمت بالاتری دارد چرا که طرفداران این پتروشیمی بیشتر است و خیلی‌ها تمایل دارند از این پتروشیمی خرید کنند. در واقع این پتروشیمی اولین تولید کننده متانول صنعتی در کشور است که حدود چهل سال پیش تاسیس شد.

قیمت متانول پتروشیمی

البته واحد متانول سازی این پتروشیمی که بعدها احداث و به بهره برداری رسید. بنابراین در صورت نیاز به این ماده بایستی حتی پتروشیمی هم عنوان شود و بگویید که متانول کدام پتروشیمی را نیاز دارید. قیمت متانول صنعتی در بازار در حال حاضر برای بشکه شده حدود ۲۵۰۰ تومان و برای فله ۱۹۰۰ تومان است. البته این قیمت‌ ها برای امروز است و در صورتی که نیاز به قیمت دقیق دارید می توانید از کارشناسان شیمی رازی کسب اطلاع کنید.

بازار متانول صنعتی

مرکز بازار متانول صنعتی در کشور در شهر تهران و انبار شورآباد است. در این انبار انواع محصولات شیمیایی به صورت تانکری آورده و در آنجا بسته‌ بندی می‌شود که بسته بندی مواد شیمیایی مختلف با یکدیگر متفاوت است و بسته به درخواست مشتری برای آنها بسته بندی می شود.

فروشنده الکل متانول صادراتی بشکه ای

البته برای متانول تنها بشکه های 220 لیتری به صورت صنعتی موجود است و امکان بسته ‌بندی در گالن ‌های 20 لیتری وجود ندارد. بازار متانول صنعتی در ایران بسیار داغ است که علت آن کاربردهای فراوان این ماده است که در تولید بسیاری از مواد شیمیایی به کار می رود.

صادرات متانول صنعتی

جهت صادرات متانول صنعتی توانید با کارشناسان ما در این زمینه در تماس باشید. صادرات پروسه‌ ای زمان ‌بر است که در صورتی که به خم و چم این کار آشنا باشید، می توانید آن را در کمترین زمان ممکن انجام دهید.

قیمت فروش متانول صادراتی

در واقع صادر کردن به دلیل اینکه ارزآوری خوبی برای کشور به همراه دارد با ترغیب دولت همراه بوده و در این زمینه کمک زیادی به صادر‌ کنندگان شده است. می‌توان گفت هدف نهایی که در کشور دنبال می شود این است که وابستگی به نفت را تا حد زیادی کاهش پیدا کند تا کشور بتواند از نظر اقتصادی نسبت به نفت استقلال پیدا کند. این امر سبب شده در سال‌های اخیر نفرات زیادی روی محصولات زیادی کار کنند تا بازار صادرات آنها را به دست بگیرد و به سود خوبی دست یابند. محصولات شیمیایی نیز از این امر مستثنی نیستند و پتروشیمی های زیادی در جنوب کشور احداث شدند و محصولات زیادی از این پتروشیمی ها به کشورهای دیگر صادر می شود.

خرید متانول صنعتی

جهت خرید متانول صنعتی بایستی اول از همه بدانید که متانول چیست و اطلاعات کلی راجع به آن به دست آورید. نکته مهم آنکه متانول به شدت سمی است و خیلی ‌ها از این موضوع اطلاع ندارند و همین امر سبب شده تا عده زیادی از هم وطنان مان در ماه های اخیر کشته شوند. خرید متانول صنعتی بایستی توسط شرکت های تولید کننده انجام شود و بایستی از فروش آن به اشخاص جلوگیری شود تا از از فاجعه های بعدی جلوگیری به عمل آورد.

عرضه کننده متانول به قیمت پتروشیمی

علائم مسمومیت با متانول

بعد از شیوع بیماری مرگبار کرونا و اتفاقات بعدی و کمیاب شدن الکل اتانول برخی سود جویان الکل متانول را به جای الکل طبی توطیع و باعث مرگ عده ای از مردم شدند. برخی با تصور اینکه این ماده ضدعفونی کننده است از آن در دهان و بینی خود اسپری کردند و باعث کوری و مرگ ایشان شد.
[/av_textblock]

[/av_one_full]