پخش عمده متانول صنعتی غلیظ با کیفیت مناسب در بازار داخلی

پخش متانول صنعتی

پخش متانول صنعتی غلیظ با کیفیت مناسب در بازار داخلی به صورت عمده و خرده توسط شرکت های مطرح انجام می شود. این شرکت ها متانول را به صورت مستقیم از پتروشیمی می گیرند و بین شرکت های کوچک پخش می کنند.

متانول چیست؟

متانول نوعی حلال صنعتی با فرمول شیمیایی CH3OH و کوچکتترین عضو از خانواده الکل ها است که جرم مولی آن 32 گرم بر مول است.

فروش الکل متانول صنعتی قم

این ماده در پتروشیمی ها و در تناژ بسیار بالا تولید می شود. بخش اعظم تولیدی متانول در کشور برای صادرات روانه مرز ها می شود. و بخش کمی از آن ها برای مصارف داخلی استفاده می شود. این ماده نقطه جوش بسیار پایینی دارد که باعث می شود در دمای محیط به سرعت تبخیر شود و بخارات سمی ایجاد می کند. در صورتی که زمان زیادی در معرض بخارات این ماده قرار بگیرید، احتمال اینکه به امراض گوناگون دچار شوید وجود دارد. از سردرد، سرگیجه، حالت تهوع شروع می شود و تا از دست دادن کلیه ها و کبد و حتی مرگ می شود. پخش متانول به دو صورت بشکه و تانکری انجام می شود. در صورت خرید تانکری قیمت آن بسیار پایین می آید که سبب می شود مشتریان به دنبال خرید به این صورت باشند. تنها مساله ای که در خرید تانکری وجود دارد این است که حجم متانول بسیار بالاست و برای مصرف کنندگان بزرگ توصیه می شود. در صورتی که مصرف روزانه شما زیاد بالا نیست بهتر است آن را به صورت بشکه ای تهیه کنید. مساله دیگری که وجود دارد این است که بایستی متانول را به اندازه مصرف خود تهیه کنید چون فراریت این ماده سبب می شود تا در صورت نگهداری بلند مدت بخشی از آن را از دست دهید.

بازار داخلی متانول

بازار داخلی متانول به نسبت بکر است که می توان از این موقعیت استفاده کنید. چرا که بسیاری مشاغل ایجاد شده اند که مواد اولیه تولید آنها متانول است و می توان از این شرایط به بهترین شکل استفاده کرد. بازار داخلی متانول بیشتر نیاز به متانول بشکه ای دارد و این می تواند نوید بخش رشد کشور در این زمینه باشد. برای ورود به بازار داخلی متانول باید رقبا را بررسی کرد و علاوه بر این به دنبال خرید از تولید کننده و بدون واسطه باشید تا بتوانید حداکثر سود را ببرید.

پخش متانول صنعتی

پخش متانول صنعتی را می توان از طریق همین سایت پیگیری کنید که باعث می شود بتوانید این محصول را بدون واسطه تهیه کنید. برای اینکه بتوانید این محصول را تهیه کنید می توانید به کارشناسان ما در شیمی رازی تماس بگیریید تا در کمترین زمان ممکن پاسخگوی شما عزیزان باشند.

خرید الکل متانول از انبار تهران

جهت پخش متانول صنعتی باید به شرکت های بزرگ مراجعه کنید تا بتوانید در کمترین زمان ممکن بار خود را تحویل بگیرید. متانول عمده را می توان از انبار های شور آّباد تهران تهیه کرد. ولی به این صورت نیست که بتوانید مستقیما به انبار مراجعه کنید و متانول را تهیه کنید. باید حتما ابتدا با شرکت تماس بگیرید قیمت را قطعی کنید، هزینه را حواله کنید و در نهایت فروشنده به شما ردیف می دهد و حدود 2 ساعت طول می کشد تا بار شما آماده گردد. بعد از طی این مراحل می توانید به انبار مراجعه کنید تا بار را به شما تحویل دهند.

بسته بندی متانول

متانول صنعتی تنها در یک نوع بسته بندی عرضه می شود که آن هم بشکه های 220 لیتری است که به رنگ آبی هستند. این بشکه ها 220 لیتری هستند که با توجه به چگالی 0.792 گرم بر مول متانول تنها 175 کیلوگرم متانول در خود جای می دهند. بایستی بدانید که متانول با اینکه مایع است به صورت کیلویی به فروش می رسد و باید بپرسید متانول کیلویی چند؟ حداقل سفارش متانول، برای خرید این ماده 5 بشکه است. در حال حاضر قیمت متانول رو به افزایش است و نمی توان قیمت ثابتی برای آن در نظر گرفت.